Zielonka 17, 59-940 Węgliniec

tel. +48 75 772 10 00, unirubber@unirubber.com.pl

SYNLawn - sztuczna trawa

Sztuczna trawa - SYNLawn

Unirubber wprowadza na rynek polski oraz środkowo i wschodnio europejski system sztucznej trawy SYNLawn pochodzący z USA, gdzie jest produkowany i rozwijany od ponad 45 lat. Długoletnie doświadczenie SYNLawn producenta sztucznej trawy pozwala nam na udostępnienie Państwu produktów najwyższej jakości. Oprócz sztucznej trawy oferujemy również granulat gumowy, który idealnie nadaje się do budowy bezpiecznych ścieżek gumowych. Połączenie tych produktów pozwoli Państwu na kreatywne, bezpieczne oraz ekonomiczne tworzenie użytkowych przestrzeni komercyjnych, bezpiecznych placów zabaw jak również prywatnych komfortowych stref wypoczynku.

 

Sztuczna trawa - SYNLawn do zastosowań komercyjnych

 

sztuczna_trawa_zastosowanie_komercyjne

System sztucznej trawy SYNLawn wykorzystywany jest w kreatywnych aranżacjach przestrzeni komercyjnych zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych spełniając normy palności klasy Bfl-s1.

Dzięki niskiej wadze system świetnie sprawdza się przy realizacji projektów na dachach budynków.

Sztuczną trawę możemy również wykorzystać do budowy pola golfowego, strefy relaksu czy zimowego ogrodu.

Sztuczna trawa - SYNLawn do zastosowań prywatnych

 

sztuczna trawa

System sztucznej trawy SYNLawn można wykorzystać również do aranżacji przestrzeni prywatnej, jak przydomowy ogród, taras czy nawet balkon. Zaskocz swoich znajomych i zaprojektuj, a następnie w łatwy sposób zamontuj sztuczną trawę na prywatnej posesji.   

Sztuczna trawa świetnie sprawdza się podczas zabawy nawet po deszczu, brak ziemi to brak błota. SYNLawn jest przyjazny środowisku, bezpieczny dla zdrowia i antyalergiczny. Sztuczną trawę pokochają również wasze zwierzęta.

Systemy sztucznej trawy można również wykorzystać do budowy przydomowego pola golfowego. Technologia Shot Stopper, która pochłania energię piłki golfowej pozwala na własnym podwórku ćwiczyć uderzenia jak na prawdziwym polu golfowym.

Produkt dostępny już wkrótce. 

Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.