Zielonka 17, 59-940 Węgliniec

tel. +48 75 772 10 00, unirubber@unirubber.com.pl

O nas

UNIRUBBER Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonce, w woj. dolnośląskim to przedsiębiorstwo produkcyjne działające w branży gumowej od ponad 30 lat. Od roku 2006 koncentrujemy się głównie na produkcji gumowych granulatów stosowanych do elastycznych nawierzchni sportowych i na place zabaw a także jako tzw. wsyp do sztucznej trawy.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim granulaty z produkcji pierwotnej, tzw. „virgin” oraz granulaty EPDM i SBR z recyklingu.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i zaangażowaniu ze strony pracowników oraz dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w procesie produkcji i starannej kontroli jakości nasz zakład opuszczają wyroby o nienagannych parametrach. Doskonała jakość naszych granulatów przekłada się bezpośrednio na lepsze walory użytkowe elastycznych i bezpiecznych nawierzchni na obiektach sportowych i na placach zabaw t.j. funkcjonalność, komfort użytkowania, bezpieczeństwo i estetyka.

Szybko docenili to nasi Klienci, dzięki którym umocniliśmy swoją pozycję w kraju i za granicą. Obecnie UNIRUBBER dostarcza swoje wyroby do blisko 30 państw w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy!

Izabela Owczarek-Rymarowicz
Prezes Zarządu Unirubber Sp. z o.o.