Zielonka 17, 59-940 Węgliniec

tel. +48 75 772 10 00, unirubber@unirubber.com.pl

O nas

„UNIRUBBER Sp. z o.o., z siedzibą w Zielonce w woj. Dolnośląskim, jest polskim przedsiębiorstwem produkcyjnym będącym częścią międzynarodowego Holdingu firm zrzeszających specjalistów z branży sportowej. Jesteśmy leaderami w branży wiodących marek nawierzchni sportowych i rekreacyjnych do zastosowań zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Unirubber działa w branży gumowej od ponad 30 lat. Od roku 2006 koncentrujemy się głównie na produkcji granulatów gumowych stosowanych do elastycznych nawierzchniach sportowych i rekreacyjnych, a także jako tzw. wsyp do sztucznej trawy.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim granulaty z produkcji pierwotnej, tzw. „virgin” oraz granulaty EPDM i SBR z recyklingu odpadów gumowych technicznych. Od niedawna, na życzenie klientów, oferujemy również szeroką gamę produktów znajdujących się w portfolio międzynarodowego holdingu Sport Group.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i zaangażowaniu ze strony pracowników, oraz dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w procesie produkcji i starannej kontroli jakości, nasz zakład opuszczają wyroby o nienagannych parametrach. Doskonała jakość naszych granulatów i produktów przekłada się bezpośrednio na lepsze walory użytkowe elastycznych i bezpiecznych nawierzchni na obiektach sportowych i placach zabaw.

Jako firma należąca do czołówki światowych leaderów w ciągły sposób udoskonalamy przestrzenie sportowe i rekreacyjne, zmniejszamy w naszych produktach wpływ na środowisko. Angażujemy najlepszych specjalistów i technologie aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów oraz partnerów biznesowych”.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy!

Izabela Owczarek-Rymarowicz
Prezes Zarządu Unirubber Sp. z o.o.