Zielonka 17, 59-940 Węgliniec

tel. +48 75 772 10 00, unirubber@unirubber.com.pl

Aplikacja mobilna Stylemaker®

Aplikacja mobilna Stylemaker®

Tekst | Luigi Di Bella
Foto | Archiwum Firmy Melos GmbH

Kreatywne motywy figur takich jak zwierzęta, plansze do gry, figury geometryczne, cyfry lub litery, czy też nawet zupełnie indywidualnie zaprojektowane logo pozwalają przekształcić każdą nawierzchnię rekreacyjną w atrakcyjne środowisko tematyczne. Jeśli wykonawca nawierzchni opanuje jeszcze sztukę profesjonalnego montażu tych motywów, to dzięki temu nierzadko uzyska tak cenną przewagę nad konkurencją przy przetargach i negocjacjach z klientami.

Stylemaker® to całkowicie nowa metoda, wprowadzana na rynek, umożliwiająca szybkie, proste i efektywne projektowanie oraz realizację nawet bardzo skomplikowanych motywów ozdobnych nawierzchni. Dedykowana aplikacja mobilna pozwala łatwo i profesjonalnie rozplanować montaż. Najpierw należy zdefiniować przedmiotową powierzchnię, wprowadzając do aplikacji mobilnej wymiary projektowanego obiektu. Następnie można z różnych środowisk tematycznych wybrać proponowane motywy i rozmieścić je wirtualnie na powierzchni planowanego obiektu. Poszczególne motywy można elastycznie kombinować ze sobą, przesuwać, obracać, zmniejszać i powiększać a nawet indywidualnie dopasowywać kolorystycznie w palecie 24 kolorów.

Pakiet gotowy do montażu

Następnie można zamówić, bezpośrednio z tej samej aplikacji mobilnej, wszystkie opracowane motywy. Melos zrealizuje następnie takie indywidualne zamówienie w postaci pakietu gotowych do montażu elementów. Dopasowane szablony gwarantują nie skomplikowany montaż i brak jakichkolwiek utrudnień w praktycznej realizacji przygotowanego projektu.

Aplikacja mobilna Stylemaker® jest już dostępna do pobrania! https://www.readytobuild.de/en/stylemaker

Orientacja na klienta od 80 lat

Zarówno Unirubber Sp. z o. o. jak i Melos GmbH są wiodącymi producentami nawierzchni sportowych i rekreacyjnych. W oparciu o własną wiedzę technologiczną przedsiębiorstwa opracowują indywidualne rozwiązania różnorodnych zastosowań tworzyw sztucznych i gumowych, także w przemyśle kablowym i wielu innych gałęziach przemysłu. Oba przedsiębiorstwa wspierają klientów na całym świecie od wielu lat!

Kontakt:
Unirubber Sp. z o. o.
Zielonka 17, 59-940 Węgliniec
tel.: 75 772 10 00
e-mail: unirubber@unirubber.com.pl, www.unirubber.com.pl

Aplikacja mobilna Stylemaker®